Apie mus – Beecycle

Mes esame „Beecycle“ - autentiškų daiktų platforma

Kas mes esame?

Beecycle – tai baldų ir interjero sprendimų platforma, kurioje darbščiausi Lietuvos meistrai parduoda naujus rankų darbo ar iš perteklinių žaliavų sukurtus, atnaujintus ar perdarytus skoningus daiktus tvariems namams.

„Mes tikime daiktų gyvenimo ciklu ir esame įsitikinę, jog produktai pasiekę savo gyvenimo pabaigą turėtų savaime suirti nepaliekant pėdsakų žemėje arba grįžti atgal į ciklą ir prisikelti antram gyvenimui nauju pavidalu, kad ir kas tai bebūtų“. 

Tiesiog įsivaizduok ir prisijunk prie Beecycle.

Misija - kodėl esame?

Mes siekiame atskleisti žmonių išradingumą, juos padrąsinant kurti ir parduoti naujus ar perdirbtus rankų darbo daiktus iš perteklinių, perdirbtų ar naujų, aplinkai draugiškų žaliavų, o šių dienų pirkėjams pasiūlyti mažiau vartotojišką alternatyvą – gamtai draugiškus ir rankomis pagamintus baldus bei aksesuarus savo mylimiems namams.

BEECYCLE

Kūrybingiems ir atsakingiems žmonėms

Meistrams ir kūrėjams

Įdarbink savo kūrybiškumą

Atsakingiems naujakuriams

Surask perkurtą ar rankomis naujai pagamintą daiktą savo namams

EKO entuziastams

Prisijunk prie visuotinio judėjimo

Vizija - kaip įsivaizduojame tobulą pasaulį?

Mūsų komanda tiki, kad perteklinis vartotojiškumas, besaikis naujų daiktų pirkimas ir nuolatinis senųjų išmetimas yra šių dienų iššūkis, kurį galime įveikti išradingumu, o šiuolaikiniai namai gali būti ir jaukūs, ir draugiški gamtai tuo pačiu metu.

 

Kodėl mums svarbu tausoti gamtą?

Mūsų komanda nori gyventi šiuolaikiškai, o drauge padėti ir gamtai išlikti tokiai pačiai nuostabiai, kokią ją pamatėme dar būdami vaikais. Mažiau šiukšlių upėse, ežeruose bei Baltijos jūroje, daugiau medžių miestuose ir išsaugotų gyvūnų miškuose,  – manome, kad tai įmanoma, kiekvienam pažabojus savo norą išmesti maistą, pakuotes, nusidėvėjusius baldus ir vietoje jų beatodairiškai pirkti naujus daiktus. 

 

Tvarumas

Ar žinai, kiek baldų pasaulyje keliauja į sąvartynus kasmet? Devyni milijonai tonų!

Suteikti naują gyvenimą seniems daiktams visuomet yra geriausia investicija į tvarumą. Arba investuoti į ilgaamžį, rankomis pagamintą daiktą, kuris tarnaus ne vienerius metus. Pasirinkimo būdų yra begalė. Tikime, kad didelė to dalis turėtų būti orientuota ir į namų interjero daiktus, baldus.

Svarbiausias principas yra sąmoningas vartojimas – siekis prailginti daikto gyvenimo trukmę iki maksimumo.