Slapukų politika – Beecycle

Slapukų politika

 

MB  Abante Verde (toliau – Beecycle.lt ir/arba Platforma) numato tokią Slapukų politiką (toliau – Slapukų politika) naudojantis Beecycle.lt Platforma.

 

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius Platformoje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo Platforma gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, elektroninį paštą, kalbą ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Platformoje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. 

 

Kokiu tikslu Beecycle.lt naudoja slapukus? 

Beecycle.lt naudoja tik tuos slapukus, kurie yra būtini užtikrinti sklandžią Platformos lankytojo patirtį Platformoje. Slapukai yra naudojami pagerinti lankytojo aptarnavimą, matuoti Platformos lankomumą ir našumą, optimizuoti lankytojo patirtį.

Lankytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad Beecycle.lt gali būti nuorodų į kitų įmonių ar fizinių asmenų (kūrėjų-meistrų) interneto tinklapius, socialinės medijos paskyras. Beecycle.lt neatsako už tokių interneto tinklapių/paskyrų turinį ir/ar jų naudojamus slapukų politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant, atskleidžiant informaciją apie save, lankytojas turėtų susipažinti su atitinkamo internetinio tinklapio ar socialinės medijos kanalo naudojimosi taisyklėmis, slapukų politika ir kita reikalinga teisine dokumentacija.

 

Sutikimas su Slapukų politika

Jeigu lankytojas naudojasi Platforma, Beecycle.lt daro prielaidą, kad lankytojas supranta ir sutinka, kad Beecycle.lt naudoja slapukus lankytojo įrenginyje pagal šioje Slapukų politikoje išreikštus tikslus, aprašytus aukščiau. Kiekvieno prisijungimu prie naujos naršyklės metu lankytojas gali pasirinkti vieną iš šių parinkčių:

·       Naršyti toliau: Slapukų reklaminė juosta nebebus rodoma lankantis Platformos puslapiuose tos pačios sesijos metu ir bus daroma prielaida, kad lankytojas sutinka su dabartine Slapukų politika.

·       Uždaryti Slapukų reklaminę juostą: reklaminė juosta bus paslėpta puslapyje, kuriame yra lankytojas, o jei lankytojas tęsia naršymą, bus laikoma, kad lankytojas sutinka su dabartine Slapukų politika.

·       Keisti konfigūraciją: lankytojas galės keisti savo naršyklės konfigūraciją ir, jei nori gauti daugiau informacijos apie slapukus ir jų naudojimą, gali susipažinti su esama Slapukų politika.

  

Slapukai, kuriuos naudoja Beecycle.lt

Slapukas

Paskirtis

Galiojimo laikas

Šaltinis

 

 

 

 

 

Slapukų išjungimas

Atvejais kuomet lankytojas nusprendžia neleisti naudoti Slapukų, Beecycle.lt naudos tik techninius slapukus, be kurių nėra įmanoma naršyti Platformoje. Jeigu lankytojas toliau naršo ir neišreiškia nesutikimo su šia Slapukų politika, daroma prielaida, kad Slapukų naudojimo politika yra priimta.

Lankytojas gali apriboti, blokuoti ar ištrinti tiek Beecycle.lt slapukus, tiek kitus slapukus, kurie yra iš bet kurios kitos svetainės ar platformos. Kiekvienoje naršyklėje slapukų išjungimo metodika skiriasi. Kiekvienos naršyklės slapukų išjungimo metodiką galite rasti jų pagrindinio puslapio “Pagalba” (angl. Help”), Klientų aptarnavimo (ang. Customer Service”), ar pan., skiltyse.

Jei nusprendėte atlikti slapukų nustatymų pakeitimus, Beecycle.lt perspėja, kad nebegalėsime tinkamai užtikrinti įvairių Platformos funkcijų veikimo.

Jeigu lankytojui reikia pagalbos konfigūruojant/modifikuojant slapukus atitinkamose naršyklėse, susisiekime su Beecycle.lt el. paštu: info@beecycle.lt

 

Kur galėčiau sužinoti daugiau informacijos?

Beecycle.lt mielai atsakys į visus iškilusius klausimus, susijusius su slapukų politika.  Susisiekime el. paštu: info@beecycle.lt.