DUK – Beecycle

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Beecycle –  tai internetinės dirbtuvės, kuriose darbščiausi Lietuvos meistrai parduoda iš perteklinių ar perdirbtų žaliavų sukurtus skoningus daiktus jaukiems namams.

Beecycle yra namai:

 • Meistrams ir kūrėjams, norintiems įdarbinti savo kūrybiškumą
 • Atsakingiems pirkėjams, ieškantiems perkurtų daiktų savo namams
 • EKO entuziastams, norintiems prisijungti prie visuotinio tvarumo, žiedinės ekonomikos judėjimo.

Gali įkelti ir parduoti bet kokius namų interjerui pritaikytus daiktus – nuo kėdžių, iki šviestuvo, nuo kilimų iki laiptų detalių. Visus kategorijų pasiūlymus rasi įkeliant daiktą per platformą savo paskyroje.

Turime kelias taisykles – daiktas turi būti perkurtas – būkite drąsūs siūlyti daiktus, sukurtus iš perteklinių ar perdirbtų žaliavų. Žinoma, tvarumas turi įvairias formas, tad jei siūloma prekė nėra visiškai perkurta, perdaryta iš vienos paskirties į kitą, aprašyme būtinai nurodykite koks tai daiktas – gal tai sena sofa, pervilkta į žaismingą naują užvalkalą? Ar atrestauruota sena prosenelių skrynia? Gal ta visgi visiškai naujas daiktas, bet jis turi unikalią gamybos istoriją? Įdarbinkite kūrybiškumą!

Tiesa, Beecycle.lt nėra skirta perparduoti naudotus baldus, daiktus. Tai platforma, skirta pirkti bei parduoti unikalius, vienetinius, tvariai sukurtus ar perkurtus gamtai draugiškus namų interjero daiktus, aksesuarus.

Įkeldami daiktus, galite rinktis:

 • susikurti savo paskyrą bei kurti savo portfolio (jei pvz, esate sukūręs ne vieną unikalų namų interjero daiktą, rekomenduojame susikurti savo paskyrą ir turėti asmeninę erdvę pasidalinti kūrybiškai sukurtais daiktais);
 • nesikurti paskyros, prisijungti prie Beecycle.lt kaip svečias ir tiesiog įkelti vieną daiktą, kurį norėtumėte parduoti namų interjero puoselėtojams.

Įkėlus savo kūrinio nuotraukas, sek “Pridėti gaminį” lange nurodytą informaciją, rekomenduok erdves, kur manai, jog Tavo sukurtas gaminys galėtų atsidurti. Būk kūrybiškas aprašant siūlomą daiktą!

Supildžius informaciją, paspausk “Išsaugoti”. Per 24 valandas Beecycle.lt komanda peržiūrės tavo įkeltą daiktą, patikrins, ar atitinka visus (foto, aprašymas, pan.) reikalavimus. Apie tai būsi informuotas/-a el. paštu, kurį nurodei įkėlinėdamas/-a gaminį į platformą.

Pirkėjai daikto ieško pagal raktinius žodžius, tad prekės aprašyme paminėk:

 • Ką siūlai parduoti (stalas, kėdė, lempa, spinta).
 • Iš ko pagamintas daiktas (medis, molis, tekstilė, metalas)
 • Kokius kūrybinius sprendimus panaudojai perkurdamas/-a namų interjero daiktą? Pavyzdžiui, „Durys, perdarytos į stalą“, „Šviestuvai-vazos“, pan.
 • „Apie autorių“ skiltyje gali plačiau papasakoti apie save, savo dirbinius, kūrybos braižą, kūrybos filosofiją (neprivaloma, bet rekomenduojama).
 • Istorija. Pardavėjas gali papasakoti istoriją apie šį produktą, kaip jį sukūrė, galbūt kaip rado, modifikavo, pan. (neprivaloma, bet rekomenduojama).
 • Nurodyk savo kontaktinius duomenis. Pardavėjas ir pirkėjas pirminiams susipažinimui bus suvestas online Beecycle.lt platformoje. Deryboms įsivažiavus, platformos nariai gales tęsti bendravimą jiems patogiu būdu (tel. nr, email,  socialinės medijos, pan).

Kadangi Beecycle.lt yra platforma, kurioje galima rasti unikalių namų rankų darbo interjero detalių, yra labai svarbu tinkamai pristatyti patį daiktą, perteikti jo unikalumą, funkcionalumą per nuotraukas. Patraukti pirkėjo dėmesį gali kokybiškos nuotraukos ir tinkamas aprašymas. Patarimai kokybiškos nuotraukoms:

1. Pirmoji (titulinė) nuotrauka – visas vaizdas stambiu planu. Tuomet yra lengviausia suprasti, kas yra siūloma ir ko galima tikėtis.

2. Rekomenduojame, jog fono spalva būtų vienspalvė, kuo šviesesnė (balta-idealiai). Taip susikoncentruojama į pačią prekę, jos subtilybes, ne jos foną ir ne aplinką už jos.

3. Atskleisk daikto potencialą. Jei prekė turi įdomų sprendimą, nestandartines detales, išskirtinę medžiagą – fotografuok iš arti kiekvieną įdomybę, kad pirkėjas galėtų kuo labiau susipažinti su siūlomu namų interjero kūriniu.

4. Apšvietimas. Naudok natūralią dienos šviesą, venk filtrų, spalvų paryškinimų.

Išsirinkus norimą daiktą, susisiek su jo kūrėju dėl pirkimo detalių derinimo, detalesnės informacijos apie daiktą. Dešinėje pusėje prie parduodamo daikto gali rasti ikonėlę “Susisiekti”. Parašyk jam/jai ir susitark dėl daikto įsigyjimo, apmokėjimo, daikto siuntimo/perdavimo. Iššokusiame aptarnavimo langelyje galėsi parašyti žinutę, kuri atsidurs kūrėjo emaile. Pirminis susirašinėjimas vykti emailais, o per kokias priemones toliau tęsite bendravimą, priklausys nuo jūsų pačių:)

Vintage, boho, industrial, Scandinavian minimalism, farm house, rustic, art deco, urban, pan. Įsivaizduokite, koks gaminys, kur ir kaip derėtų namų interjere (ar eksterjere). Siūlome išlaikyti stilių vientisumą geriausiai prekės įsigyjimo patirčiai išlaikyti.

Nebūtina, bet rekomenduojame susikurti paskyrą, kad pirkėjai galėtų labiau susipažinti su unikalaus namų interjero kūreju-meistru. Taip pat, tokiu būdu galėsite išsisaugoti savo paskyroje sau patinkančius daiktus, kuriuos pasižymėjote.

Viską gali atlikti savo susikurtoje Beecycle profilio paskyroje. Ten matysi savo įkeltus daiktus pardavimui, gali ištrinti jau parduotą prekę, ar koreguoti esamų daiktų aprašymus.

NIEKOĮkėlinėkite savo namų interjero kurtus šedevrus NEMOKAMAI.

Kadangi Beecycle platforma yra perkurtų daiktų namai, suprantame, kad kiekvieno daikto kūrimo istorija yra unikali. Kūrėjas praleido ne vieną valandą meistraudamas savo dažnai vienetinį namų interjero šedevrą. Žinoma, reikia įsivertinti medžiagų, darbo kaštus, praleistą laiką dirbtuvėse. Paliekame sprendimą kūrėjui 🙂

Radęs trokštamą namų interjero daiktą, susitark su daikto kūrėju dėl siuntimo išlaidų ir galutinės kainos. Beecycle netarpininkauja dėl atsiskaitymų už gaminį klausimų.

Kūrėjai-meistrai, įkėlę daiktą į platformą. Jie žino visus parduodamo daikto niuansus bei subtilybes. Būkite smalsūs klausinėdami apie parduodamą prekę dar iki atsiskaitymo su kūrėju.